آبان دنت (abandent.com)، فروشگاه آنلاین مواد و لوازم دندانپزشکی، توسط سید سعید موسوی جهرمی در سال 1401 تاسیس گردید. این پلتفرم با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت برتر و اصیل در خدمت جامعه دندانپزشکی کشور قرار گرفته است.

ما در آبان دنت، با ارائه گستره‌ای از محصولات شامل انواع کامپوزیت، سمان، بلیچینگ و بسیاری محصولات دیگر، بر آن هستیم تا نیازهای دندانپزشکان و متخصصان این حوزه را در کمترین زمان ممکن برآورده سازیم.

با برخورداری از روابط گسترده با تامین کنندگان معتبر و پیشگام در صنعت مواد دندانپزشکی، ما به یقین تضمین می‌کنیم که تمامی محصولات ما از کیفیت برتر و اصالت کامل برخوردار هستند.

ارسال سریع و مطمئن به سراسر ایران از طریق پست های خصوصی یکی دیگر از مزایای خرید از آبان دنت است. ما بر این باوریم که زمان بسیار مهم است و بر همین اساس سیاست داریم که سفارشات را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین استانداردها به دست مشتریانمان برسانیم.

ما در آبان دنت بر این ایمان داریم که پشتیبانی مشتری یکی از مهمترین جنبه‌های یک کسب و کار آنلاین است. بنابراین، تیم پشتیبانی ما هفت روز هفته از ساعت 10 صبح تا 20 شب آماده پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات شما می باشد.